Jak nakoupit džíny přes internet?

Je pravda, že při nákupu přes internet si nemůžeš produkt vyzkoušet a osahat. To je jasné, na to nemusíš být Einstein. Online nakupování je ale daleko pohodlnější a výběr produktů komfortnější, než strávit hodinu v obchodě.

Připravil jsem pro tebe kompletní příručku, jak si vybrat střih džinů a zvolit velikost přes internet. Pokud chceš rovnou kouknout, co máme v nabídce, tak klikni zde a nebo pokračuj níže.

Kompletní nabídka džínů

Střih & styl

Někdo vybírá kalhoty rovnou podle střihu, někdo nejdřív najde něco, co se mu líbí a jak to vypadá na obrázku. Obě varianty jsou v pohodě. Pokud chodíš do posilovny, určitě doporučuju alespoň kouknout do názvu produktu, jestli ty dobře vypadající džíny nejsou skinny ;-)

V naší nabídce můžeš vybírat z těchto střihů kalhot:

  • Antifit – tohle je můj tip, velmi aktuální záležitost – nohavice začínají na stehnech volnější a směrem ke kotníkům se zužují, kalhoty mívají i lehce spadlý sed
  • Skinny – celkově je střih a nohavice od stehen až ke kotníkům upnutý na tělo
  • Slim – úzký moderní střih, který ale neobepíná nohy tak těsně jako Skinny, takže nechává víc volnosti pohybu
  • Straight – klasický, nejoblíbenější střih džín – rovně střižené nohavice, které nejsou moc upnuté, ale ani moc volné, prostě 'akorát'
  • Loose – volnější a velmi pohodlný střih kalhot, mezistupeň mezi Straight a Baggy
  • Baggy – nejvolnější střih z naší nabídky, nohavice s extra prostorem odshora až dolů
  • Ripped / Destroyed – tyto modely jsou různého střihu podle typů výše. Rozdílem je, že mají v sobě díry, jsou ošoupané, odřené nebo jiný "zničený" vzhled. Tak, jak si to vezme Jay-Z nebo Kanye, když jdou pro cigára do trafiky.

Velikost

Model už máš vybraný. Jak ale funguje číslování?

Jednoduché číslování

Někdy bývá v číslování uvedeno jen jedno číslo – např. 34. To pak znamenám, že výrobce udává pouze velikost kalhot v pase. Délka pak bývá přizpůsobena co nejlépe tomuto rozměru.


Dvoučíselné číslování

Klasické číslování bývá ve formátu dvou čísel – např. W34/L32, případně jen 34/32. První z čísel značí velikost kalhot v pase (W – waist). Druhé číslo pak značí délku (L – length).

Pokud jsi tedy hubenější postavy a měříš 190 cm, je vhodné zvolit v pase velikost 30 nebo 32 a délku kalhot 34. Já sám obvykle nosím při 196 cm a 100 kg obvykle nosím v pase velikost 36 a délku 34 (W36/L34).

Nevíš si rady?

Pokud si vůbec nevíš rady s výběrem podle čísel, tak to taky není problém.

1) U drtivé většiny produktů máme tabulku velikostí, stačí tak položit kalhoty na rovnou položku, narovnat a přeměřit tvé oblíbené džíny doma a porovnat naměřená čísla s tabulkou velikostí.

2) Neboj se nám napsat na online chat, e-mail nebo zavolat na telefon s konkrétním produktem, výškou a váhou. My se budeme snažit ti co nejlépe poradit. Máme tady zkušený tým pro doporučení vhodných velikostí a rádi poradíme s výběrem velikosti!

Výměna

Samozřejmě vždy je nejlepší to trefit napoprvé. Pokud to ale neklapne, u nás absolutně není problém zboží vyměnit za jinou velikost, úplně jiný produkt nebo si nechat vrátit peníze. Nenošené zboží se všemi štítky a podobně stačí poslat zpět do 30 dní. Nakupuješ tak bez rizika!Vybírej tady

Kompletní nabídka džínů